Tahsilat Programı

Günümüz modern işletmeleri artık bilgiye ve iletişime dayalı pek çok uygulamayı akıllı programlar aracılığıyla sürdürüyor. Elbette bu yönde birçok farklı program mevcut ve tahsilat programı da bunlardan biri. Tabi bu anlamda çok önemli bir misyonu üstlendiğini hemen hatırlatalım. Çünkü bir firmanın nakit akışı ve tüm finans hareketleri hayati öneme sahiptir ve asla hataya yer bulunmaz. Üstelik bu hareketlerin kontrol altında olmaması hukuki anlamda firmaların sorun yaşamalarına neden olabilir. Eğer talep ederseniz firmamız tarafından geliştirilen ileri teknoloji ürünü tahsilat programı bu alanda sizlerin çalışmalarına büyük kolaylık ve belirgin oranda bir disiplin getirecektir.

Daha Fazla

Teklif Oluşturma Programı

Günümüzün rekabet koşulları artık dijital teknolojilerin çok daha verimli kullanılmasını gerekli kılıyor. Teklif oluşturma programı ve benzer programlar da bu amaca hizmet ediyor ve firmaya zorlu rekabet koşullarında önemli avantajlar sağlıyor. Peki, program nasıl çalışıyor ve başka farklı hangi özellikleri barındırıyor. İzin verirseniz konumuza devam etmeden önce bu yenilikçi teknolojiyi firmamızdan satın alabileceğinizi belirtmiş olalım. Üstelik gayet makul bir fiyat politikası izliyoruz ve teklif oluşturma programı da dâhil olmak üzere pek çok farklı programı firmamızdan en uygun koşullarda satın alabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken web sayfamızda bulunan iletişim seçenekleri üzerinden kuruluşumuza ulaşmak ve firma yetkililerimizden konuyla ilgili bilgi talep etmek olacaktır.

Daha Fazla

Teklif Programları

Başarılı olmak isteyen her işletme belli bir disipline çalışma modeli benimsemek durumundadır. Bu ticari disiplini teklif programları gibi yazılımlarla destekleyebilir ve çok daha sistematik bir şekilde çalışmalarınızı sürdürebileceğinizi biliyor muydunuz? Evet, artık yüksek teknoloji ürünü gelişmiş bu programlar sayesinde çok daha kapsamlı bir kontrol mekanizması eşliğinde çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Bu çerçevede firmamızın uzun Ar-ge çalışmaları neticesinde geliştirdiği yüksek kapasiteli ve son derece fonksiyonel teklif programından yararlanmanızı öneriyoruz. Çünkü yazılımı firmamıza ait üstün özelliklerle donatılmış bu program sayesinde ürün veya hizmetinizle ilgili sunmuş olduğunuz her yeni teklifi doğrudan müşterilerinizle paylaşabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra her yönüyle mükemmel şekilde tasarladığımız program aynı zamanda satış verimliliğinin artırılmasında sizlere önemli avantajlar sağlayacaktır.

Daha Fazla

Bulut Ön Muhasebe

Günümüzün modern işletmelerinde artık daha fazla veri girişine ihtiyaç duyuluyor ve bu durum depolama gibi önemli sorunların ortaya çıkmasına neden oluyor. Buradan hareketle geliştirilen bulut ön muhasebe programı ihtiyaç duyulan depolama alanını yenilikçi teknolojilerle çözüme kavuşturuyor. Bir bakıma bağımsız server olarak düşünebileceğiniz sistem sayesinde veri girişinde bulunan cihazlar hiçbir şekilde depolama yapmadan işlemlerini kolayca gerçekleştiriyor. Üstelik daha önce arşivinize aldığınız Word dosyası, PDF ve Excel gibi farklı dosya biçimlerindeki tüm arşivlerinizi sisteme kolayca ekleyebilirsiniz. her yönüyle firmanıza hız kazandıracak programı satın almak için tek yapmanız gereken web sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden firmamıza ulaşmak ve teknik konularda kapsamlı bilgi talep etmek olacaktır.

Daha Fazla

Online Muhasebe Programı

Bir ticari işletmenin ihtiyaç duyabileceği her türlü veriyi bünyesinde barındıran online muhasebe programı ve daha fazlası için doğru sayfadasınız. Web sayfamız dijital anlamda talep edilen programların yazıldığı ve satışının gerçekleştirildiği bir konsepte dizayn edildi. Dilerseniz konunun daha iyi anlaşılabilmesi adına üstün özelliklere sahip programımız hakkında daha detaylı bilgilendirme yapalım.

Daha Fazla

Ön Muhasebe Programları

Bilindiği gibi ön muhasebe programları her firmanın ihtiyaç duyduğu birçok faydalı özelliği barındıran programlardır. Tabi son yıllarda çok daha yüksek potansiyelde yazılımlar üretilmektedir ve firmamıza özel üstün özellikli programları pekala tercih edebilirsiniz. Üstelik son derece makul fiyatlarımızın yanı sıra kurulum sonrasında teknik desteğimiz ile her zaman yanınızda oluyoruz. Dilerseniz bu noktadan itibaren firmamızın lisansı ile üretilen ön muhasebe programları hakkında teknik detayları paylaşmaya çalışalım.

Daha Fazla

Müşteri İlişkileri Yönetimi Nedir

Günümüzde işletmeler artık modern bir bakış açısı ile pazarlama stratejilerine yön veriyorlar. Bu stratejilerden biri de müşteri ilişkileri ile ilgilidir. İsterseniz öncelikle müşteri ilişkileri yönetimi nedir kısaca bir gözden geçirelim. Sonra konumuza kaldığımız yerden devam edelim. Bilindiği üzere artık çağdaş pazarlama yöntemleri arasında yeni müşteriler elde edilmesi kadar mevcut müşterilerin firma ürün ya da hizmetine bağlı kalması öncelikli hedeftir. Elbette milyonlarca potansiyel müşterinin söz konusu olduğu yüksek kapasiteli bir çalışmanın geleneksel yöntemlerle gerçekleşmesi mümkün değildir. Sözgelimi mevcut milyonlarca müşterinin bir yenilik hakkında bilgilendirilmesi için firma personelinin teker teker yenilik hakkında müşterilerle görüşme yapması imkânsızdır. İşte burada Crm Programları gibi ileri teknoloji ürünü yazılımlar giriyor ve firmanın bu imkansızı başarmasını sağlıyor

Daha Fazla

Muhasebe Programları

Dijital dönüşümün baş döndürücü bir hızla ilerlediği ve geliştiği çağımız teknolojisinde muhasebe programları ticari faaliyetin odak noktasında bulunuyor. Dolayısıyla artık bu ticaretin vazgeçilmezi durumunda ve yaygınlaşarak birçok yararlı çalışmada kullanılıyor. Eğer firmanız veya işletmeniz için bu tarz bir program arayışı içerisinde iseniz firmamızın özel yazılımı muhasebe programları bu arayışlarınıza profesyonel çözümler getiriyor. Firmaların bu alandaki ihtiyaçlarının göz önünde bulundurulduğu bir algoritma ile tasarlanan programımız birçok üstün özelliği bir arada barındırıyor. Dilerseniz şimdi lisansı firmanıza önemli düzeyde dinamik kazandıracak ve pek çok yönüyle taleplerinizi karşılayacak programlarımızın genel özellikleri hakkında sizleri bilgilendirelim.

Daha Fazla

CRM Online

Günümüzün ticari rekabet koşulları firma ve şirketleri hep bir adım önde olmaya zorluyor. Bu nedenle şirketlerin kullanabileceği her türlü yöntemi ticaret stratejileri arasında görebiliyoruz. crm online sistemi olarak adlandırılan bir sistematikte bu algoritma içerisinde yer alıyor ve şirketin çok daha dinamik şekilde hareket etmesine olanak sağlıyor. İzin verirseniz konumuzun detaylarına geçmeden önce firmamız tarafından özel şekilde tasarlanmış bu üstün programı satın alabileceğinizi hemen belirtelim. Kısa hatırlatmamızın ardından crm online sisteminin sağladığı avantajları aktarmaya kaldığımız yerden devam edelim. Programınız önceliği müşteri ilişkilerine disiplin getirmek ve firmanın müşterilerinin memnuniyetini sağlamaya yönelik adımları atmasına olanak sağlamasıdır

Daha Fazla

Online CRM Programı

Firmanızın etkileşimde bulunduğu müşteriler ile gerçekleştirdiğiniz tüm aşamaları kayıt altına alıp, analiz etmenizde etkin bir çözümdür. Online CRM Programı ile telefon görüşmelerini, toplantılarınızı ve tüm aktivitelerinizi yönetir ve dilediğiniz tarih aralığını rapor edebilirsiniz. Satış personelinizin günlük görevlerinde telefon görüşmesi, toplantı, teklif hazırlama gibi aktiviteleri ile performans değerlendirmesi yapabilirsiniz. Bu süreçleri gelişmiş arayüzlere sahip web tabanlı programlar ile PC veya Mobil cihazların tümünden erişim imkanını sunar. Online CRM Programı ile entegre edilmiş modülleri aynı ekran üzerinden kullanabilir, talep edilen senaryo dahilinde bildirimler alırsınız.

Daha Fazla

Satış Programları

Günümüzün ticari koşulları artık dijital teknolojiyi son derece verimli kullanmayı gerektiriyor. Dolayısıyla pazarlama stratejilerinin önemli bir parçası olan satış programları kullanmanız ve bu teknolojiden en üst seviyede yararlanmanız işletmeniz adına büyük bir artı değer kazandıracaktır. Elbette program sayesinde faaliyetlerinizi çok daha işlevsel bir şekilde yönetebilmeniz mümkündür. Dolayısıyla bir işletmenin ihtiyaç duyabileceği her ayrıntının düşünüldüğü, lisansı ve yazılımı firmamıza ait bir satış programı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Fatura, barkodlu satış veya kredi kartı satışları gibi fonksiyonların kusursuz çalıştığı programımız üzerinden taleplerinizi fazlasıyla karşılayabileceğinizi lütfen unutmayınız. Bunun yanı sıra basit ve sade bir kullanıcı ara yüz ile programı tasarladığımızdan firmanızın uygun göreceği her personel tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor.

Daha Fazla

Satın Alma Programı

Firmaların en önemli faaliyetleri hiç kuşkusuz satış gerçekleştirmek ve bunu sağlayan satın alma süreci üzerine kuruludur. Elbette günümüz koşullarında satın alma programı ve benzer programlar bu dengeyi gayet iyi kuruyor ve firmanın çok daha rahat bir şekilde çalışmalarını sürdürmesini sağlıyor. Eğer sizler de yoğun temponuzu programlar yardımıyla disipline etmek istiyorsanız yazılımı firmamıza ait satın alma programından fazlasıyla memnun kalacağınızı düşünüyoruz. Çünkü kreatif ekibimiz yazılımın oluşturulması sırasında bir işletmenin ihtiyaç duyabileceği her türlü ayrıntıyı düşündü ve programı bu ihtiyaçlar doğrultusunda hazırladı. Gerek zamandan etmenizi gerekse personel tasarrufu sağlaması bakımından kuruluşumuzun özel yazılımı satın alma programı sizin ve tedarikçilerinizin arasında fonksiyonel bir köprü görevi üstleniyor.

Daha Fazla

Sipariş Takip Programı

Hepimizin bildiği üzere ticari faaliyetlerin belki de en önemli bölümünü firmanın kazancını sağlamaya yarayan siparişler oluşturuyor. Elbette bu durumda tüm fonksiyonları ile etkin bir sipariş takip programı kullanmak firma açısından mutlaka çok önemli avantajlar sağlayacaktır. Eğer sizlerde firmanızın bu yöndeki taleplerini karşılamak üzere fonksiyonel bir program arayışı içerisindeyseniz yazılımı kuruluşumuza ait sipariş programını mutlaka denemek isteyeceğinizi düşünüyoruz. Çünkü bu bağlamda aklınıza gelebilecek her ihtiyaca en üst düzeyde cevap veren bir program geliştirdik. Üstelik oldukça makul bir fiyat politikası izliyoruz ve teknolojik anlamda programınızı geliştirmeyi aralıksız sürdürüyoruz. İsterseniz şimdi her yönüyle üstün özelliklere sahip programımız hakkında sizleri bilgilendirelim.

Daha Fazla

Cari Takip Programları

Ticari anlamda faaliyet gösteren her işletme bugünün şartlarında teknolojinin sunmuş olduğu tüm avantajlardan yararlanmak zorundadır. Dolayısıyla bu çerçevede iyi bir örnek teşkil eden cari takip programları ve benzeri programlar kullanarak rakiplerinizden bir adım önde olmayı ilke edinebilirsiniz. Aksi takdirde bu avantajlardan yararlanmamak takdir edeceğiniz gibi ticari kayıp anlamını taşıyor. Eğer işletmeniz için bu tarz bir programa ihtiyacınız varsa firmamıza özel yazılım cari takip programını kullanarak sorunlarınızı profesyonel yöntemlerle çözebilirsiniz. Üstelik oldukça makul fiyatlar eşliğinde programımıza sahip olacaksınız. İsterseniz şimdi cari takip programı neyi ifade ediyor ve ne işe yarıyor tarzındaki sorularının yanıtlarını aktarmaya çalışalım.

Daha Fazla

E-Arşiv

213 sayılı Vergi Usul Kanun gereği işletmelerin tüketicilere keseceği faturanın elektronik ortamda düzenlenmesi gerekmektedir. Bu gereklilikler dileyen her işletme için kullanımı olduğu gibi tüketiciye 5.000TL lik ve üzeri faturaların bu platformdan düzenlenme zorunluluğu vardır. E-Arşiv düzenlemesinin işletmelere maliyet bakımından büyük fayda sağlamasının yanında elektronik ortamda iletilmesi ciddi bir avantajdır. Fatura işlemlerinin en hızlı şekilde düzenlenip tüketiciye hızlıca iletilmesi kağıt ve kargo gibi masraflardan tasarruf sağlar.

Daha Fazla

E Fatura Programı

Günümüzün ticari teknolojisinde e fatura programı ve benzer programlar sayesinde firmalar artık çok daha verimli şekilde çalışmalarını sürdürebiliyorlar. Eğer sizin de bu tarz bir teknolojiye ihtiyacınız varsa veya hâlihazırda kullanmış olduğunuz mevcut program yeterli gelmiyorsa firmamızın özel yazılımı olan programı rahatlıkla kullanabileceğinizi belirtmek istiyoruz. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeden programımızın üstün özelliklerini aktarmaya çalışalım.

Daha Fazla

Web Tabanlı Teknik Servis Programı

Hepimizin bildiği üzere yetkili servisler iş yükünü hafifletmek için belirli bilgisayar programları ile çalışmak zorundadırlar. Web tabanlı teknik servis programı gelişmiş programlardan sadece birisi ve bugün için hayati fonksiyonları yerine getiren önemli bir algoritma. Sizlerde üstün algoritma ile hazırlanmış yazılıma sahip olmak isterseniz programı satın alabilir ve sorunsuz şekilde kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Üstelik bu gelişmiş programa oldukça makul bir fiyat çerçevesinde sahip olabileceğinizi lütfen unutmayınız. Elbette kreatif ekibiyle firmamız daha pek çok farklı yazılım üretmektedir

Daha Fazla

Online Teknik Servis Programı

Artık ürün teknik servisleri yüksek kapasiteli programlar kullanarak çalışmalarını kontrol altında tutuyor. Eğer sizin de bu tarz bir programa ihtiyacınız varsa yazılımı firmamıza ait online teknik servis programı kullanarak çalışmalarınıza yön verebileceğinizi belirtmek istiyoruz. Üstelik oldukça makul fiyatlarla son derece gelişmiş programımız birçok farklı yönden fonksiyonel özellikler taşıyor. Dilerseniz öncelikle teknik servis programı nedir kısaca tanımladıktan sonra diğer ayrıntılara geçelim. Bilindiği üzere yeni bir ürün satın alındığında veya mevcut kullanmış olduğunuz bir ürün arızalandığında en yakın yetkili servis bu duruma müdahale eder. Eski geleneksel yöntemlerde firma personeli servise döndüğünde aldığı notları bilgisayara aktarır ve yapılan işlemi arşivlerdi. İşte buradan hareketle geliştirilen teknik servis programı firmanın hem kayıtlarını alabilmesini kolaylaştırıyor hem de veri güvenliğini sağlıyor.

Daha Fazla

Teknik Servis Programları

Artık işletmeler dijital teknolojileri avantajları nedeniyle ticari faaliyetlerine yansıtıyor ve firmalar tüm çalışmalarını bu teknoloji yardımıyla kolaylıkla sürdürüyor. İşte teknik servis programları örneğini verdiğimiz bu teknolojilerden bir tanesi ve bugün için hayati öneme sahip. Çünkü bu tip programlar teknik servis hizmetlerini sıfır hata ile sürdürme olanağı sağlıyor. Eğer firmanızın işleyişinin çok daha sağlıklı sürdürülebilmesi için bu tarz bir programa ihtiyacınız varsa firmamız tarafından geliştirilen teknik servis modülünü satın alabilir ve programın sağladığı avantajlardan sizlerde yararlanabilirsiniz. Üstelik lisansı firmamıza ait program oldukça makul fiyatlarda sizlere takdim ediliyor. Tek yapmanız gereken her yönüyle sizlere sınırsız avantajlar sağlayacak programı firmamızdan talep etmek olacaktır. Sonrasında hızlı bir kurulum aşaması gerçekleşiyor ve bunun hemen ardından kolay kullanımı sayesinde firmanızın yetkilendirdiği personel tüm fonksiyonlarıyla kullanmaya başlıyor. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeden programımızın üstün özelliklerini aktarmaya başlayalım.

Daha Fazla

Yazılım Geliştirme

Teknolojik ilerleyişinin baş döndürücü bir hızla devam ettiği günümüz şartlarında mevcut programların sürekli olarak geliştirilmesi zorunludur. Dolayısıyla burada program ve yazılım geliştirme önemli bir fonksiyonel işlevselliği yerine getiriyor diyebiliriz. Kreatif bir yazılımcı kadroya sahibiz ve ihtiyaçlarınıza göre her yönüyle mükemmel modern yazılımlar ortaya çıkarıyoruz. Tek yapmanız gereken hizmet detaylarımızı incelemek ve talep ettiğiniz program için firmamız ile irtibat kurmak olacaktır.

Daha Fazla

Teknik Servis Programı

Teknik servis hizmetinin sürdürülmesi ve hem firma hem de müşteri tarafından kolay bir şekilde takip edilmesi çok önemlidir. Bu süreçte firma ve müşteri arasındaki iletişim olanaklarının iyi olması ve müşterinin iyi bir deneyim elde etmesi, firmanın hem müşterileriyle bağını hem de alanındaki itibarını olumlu etkiler. Firmalar, sundukları ürün ve hizmetlere dair farklı konularda birçok konuyu takip etmek durumunda kalırlar ve bundan dolayı her konunun titizlikle takip edilmesi, firmaların zaman yönetimini güçleştirebilir. Bundan dolayı teknik destek anlamında iyi bir süreç, ancak iyi bir teknik servis programının yardımıyla gerçekleştirilebilir. Teknik servis programı, arızalı olan ürünün teknik destek sürecine girdiği andan itibaren bütün sürecin hem şirket tarafından hem de müşteri tarafından takip edilmesini sağlayan bir yazılımdır. Bu program, onarım sürecine dair bilgi vermenin yanı sıra teknik servis hizmetinin fiyatlandırılması, girişi, iptali ya da ürünün teslimatı gibi konularda da takip işlemini detaylı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.

Daha Fazla

CRM Nedir?

İş dünyasının en önemli yönlerinden biri, müşteri ilişkileridir. Bir işletme müşterileri ile olan ilişkilerini ne kadar iyi yönetebilirse o kadar başarılı olur. Müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), sadece teknolojinin uygulanması değil, müşterilerle daha güçlü ilişkiler geliştirmek için ihtiyaçları ve davranışları hakkında daha fazla bilgi edinme stratejisidir. Bu nedenle, müşterilerle etkin ve verimli bir şekilde ilgilenmeye yardımcı olmak teknik bir çözümden çok, bir iş felsefesidir.

Müşterilerle çalışmak zorlu bir görevdir. Temasları takip etmek, sorunları doğru teşhis etmek, memnuniyeti sağlamak ve olumlu etkileşimler, müşteri ilişkileri ekibinizin omuzlarında dünyanın yükü gibi hissedilebilir. Doğru ve etkili bir CRM, iş ve satış süreçleri için bu iş yükünün çoğunu taşır ve yönetir.

Daha Fazla

CRM Programları

Teknoloji ve yazılım odaklı bir süreç olan CRM, kurumsal bir üslup ve profesyonel bir anlayış ile birlikte sürdürüldüğünde müşteri ilişkileri konusunda bir hayli olumlu sonuçlar verir. Günümüzde pek çok işletmeci ve girişimci tarafından merakla üzerinde durulan CRM, teknolojinin de desteğiyle yeni nesil bir anlayış sunarak firmaların müşterileriyle aralarındaki bağı güçlendirmesine yardımcı olur ve potansiyel müşterileri de mevcut müşteri kimliğine büründürmek için firmalara fırsatlar yaratır. Günümüzde ciddi bir yükseliş ivmesine sahip olan CRM yazılımları, beklentilere göre önümüzdeki on yılda çok daha ciddi bir pazar değerine ulaşabilir. Müşterilerin firmaya güvenini ve sadakatini inşa etme konusunda büyük bir etkiye sahip olan CRM, bununla beraber kurum içi nitelikleri de geliştirerek firmanın iletişim stratejisini ve başarı oranını geliştirmeye yardımcı olur. İşletmelerin büyümesini sağlamak adına mutlak başarı gerektiren satış, pazarlama ve müşteri etkileşimi gibi konularda büyük işleve sahip olan CRM yazılımları hakkında detaylı bilgilere sahip olmak için yazının devamına göz atabilirsiniz.

Daha Fazla

CRM

CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) bir şirketin müşteriyle etkileşimlerini kaydeden ve bunun sonucunda ortaya çıkan verilerin ticari ilişkileri güçlendirmesi ve kârı artırması için kullanıldığı teknoloji, strateji ve uygulamaların bütününe verilen isimdir. Bu bağlamda Softrix, bir şirketin baştan sona müşterileriyle ilişkilerini ilk temastan en son olarak faturalama sürecine kadar tek bir yazılım üstünden yöneterek tüm bu işlemleri web tabanlı olarak kontrol edebildiği bir yazılım platformu sunar.

Daha Fazla

Teklif Programı

Teklif programları müşterilerinizle iş ortaklarınıza ürün, hizmet teklifi hazırlama ve sunum aşamasında size yardımcı olan yazılımlardır. Teklif sürecinde ihtiyaç duyacağınız girdileri tek bir yazılımda toplayabileceğiniz teklif hazırlama programları hatalı fiyatlandırma gibi olumsuzlukları önlemenize katkıda bulunur. Tüm süreci tek bir programdan takip edebileceğiniz bu ürünler pratik kullanım, hızlı sonuç alma gibi avantajıyla da size yardımcı olur.

Daha Fazla

Cari Hesap Programı

Cari hesap, bir şirketin müşterileri ve tedarikçileri arasındaki bütün mali faaliyetleri kapsayan bir hesaptır. Müşteriler ve tedarikçilerle şirket arasındaki alış/satış ya da borç/alacak girdilerinin hepsi cari hesabın konusudur. Ticaret Kanununun 89. maddesine göre “İki kişinin herhangi bir hukuki sebep veya ilişkiden soğan alacaklarını teker teker ve ayrı ayrı istemekten karşılıklı olarak vazgeçip bunları kalem kalem alacak ve borç şekline çevirerek hesabın kesilmesinden sonra çıkacak artan tutarı isteyebileceklerine dair sözleşme” olarak tanımlanan cari hesap, muhasebe alanının önemli konularından biridir. Ticaret alanında sürekli ilişki içinde olan şirketler ve müşteriler arasında takibi bir hayli önemli olan cari hesap, temel fonksiyonu ile iki tarafın birbirlerindeki alacaklarından karşılıklı bir şekilde feragat ederek bunları hesap kesim tarihinde ödemek üzere kayıt altına aldıkları hesaptır.

Daha Fazla

E-Fatura Programları

Teknolojik gelişmeler neticesinde resmi işlemler de artık elektronik ortamlara taşınmaya başladı ve böylece çok daha pratik bir hale geldi. Online ortamlarda yapılan e-fatura işlemleri mükelleflerin zamandan ve aynı şekilde maliyetten de tasarruf etmesini sağlar. Bilgisayar ortamında kolayca kesilip gönderilen e-faturalar, kimi firmalar için zorunlu bir haldedir. Bunun yanı sıra kimi firmalar ise zaman ve maliyetten tasarruf etmek adına kendi istekleri ile e-fatura dünyasına adım atar.

Daha Fazla

E-Arşiv Fatura Programı

E-Arşiv fatura programı, sahip olduğu özellikler sayesinde elektronik işlemleri son derece kolay bir hale getirir. Müşteri ile ilk temastan başlayarak son teslimat ve faturalandırma işlemine kadar geçen tüm süreç, e-Arşiv fatura programı sayesinde tek bir yazılım üzerinden rahatlıkla yönetilip takip edilebilir. Aynı zamanda bütün bu süreç, yazılımın ötesinde web tabanlı olarak da kontrol edilebilir. Softrix tarafından sağlanan web tabanlı yazılım platformu aracılığıyla tüm işlemler bulut üzerinden de yönetilebilir.

Daha Fazla

E Fatura Görüntüleme Programı

e-Fatura standartları Gelir İdaresi Başkanlığınca belirlenmiş ve elektronik belge şeklinde düzenlenmiş olan bir uygulamadır. e-Faturada VUK gereğince bir fatura üstünde yer alması zorunlu olan bilgiler yer alır. e-Fatura satıcıyla alıcı arasındaki dolaşımın güvenli bir şekilde yapılabilmesi için kullanılan oldukça pratik bir uygulamadır. E-Faturaların Gelir İdaresi Başkanlığı üstünden geçip geçmediğini sorgulanabilmesi sadece e-Fatura görüntüleme programlarıyla yapılabilmektedir. 2018 yılından sonra en az 5 milyon TL cirosu bulunan firmaların e-Fatura uygulamasına geçmesi zorunlu tutulmuştur. Bunun dışında ciro limiti gözetilmeksizin firmalar e-fatura uygulamasına geçebilir. Ayrıca e-fatura uygulaması kullanan firmaların 2020 yılı itibariyle e-arşiv uygulamasına geçmesi zorunludur.

Daha Fazla

Ön Muhasebe Programı

Ön muhasebe, işletmelerin kendi bünyesinde gerçekleşen ve işleyiş ile ilgili karar mekanizmalarına yön veren bir süreçtir. Ön muhasebe programı; nakit akışı, karlılık, gelir-gider trafiği, borç-alacak takibi ve ödemeler gibi süreçlerin günlük takibinin düzenli olarak yapılabilmesini sağlar. Günümüz dijital dünyasında internet ve yazılımın getirdiği avantajlar ile ön muhasebe işlemlerini yapmak çok daha kolaydır. Softrix ön muhasebe programı, müşteri ilişkileri birimine (CRM) entegre edilerek müşteriler ile ilk temastan faturalandırma aşamasına kadar, uçtan uca tüm işleyişi tek sistem üzerinden yönetebilmenize imkan tanır. Küçük, orta veya büyük ölçekli tüm işletmelere hitap eder. Şubeleri olan işletmelerde, her bir şubenin ön muhasebe işlemleri de program üzerinden kolaylıkla yönetilebilir. Yeni nesil ön muhasebe programı ile işlemleriniz daha hızlı ve düzenli hale gelir. Program, karmaşık hesapları dahi basitçe kayıt altında tutabilmenizi sağlar. Softrix ön muhasebe programı, özelleştirilebilir modüler yapısı ile işletmenize kolaylıkla entegre olur.

Daha Fazla