E-Arşiv

213 sayılı Vergi Usul Kanun gereği işletmelerin tüketicilere keseceği faturanın elektronik ortamda düzenlenmesi gerekmektedir. Bu gereklilikler dileyen her işletme için kullanımı olduğu gibi tüketiciye 5.000TL lik ve üzeri faturaların bu platformdan düzenlenme zorunluluğu vardır. E-Arşiv düzenlemesinin işletmelere maliyet bakımından büyük fayda sağlamasının yanında elektronik ortamda iletilmesi ciddi bir avantajdır. Fatura işlemlerinin en hızlı şekilde düzenlenip tüketiciye hızlıca iletilmesi kağıt ve kargo gibi masraflardan tasarruf sağlar.

İş süreçlerinize avantaj sağlayacak E-Çözümler de E-Arşiv, E-Fatura, E-Defter ve E-İrsaliye platformuna Softrix yazılım ile tek çatı altında sahip olabilirsiniz. Web tabanlı ön muhasebe modülümüzle entegre çalışan E-Çözümlerimizle yasal zorunluluklarınızı mevzuata uygun hale getiriyoruz. Yapılan entegrasyonlar ile güvenli şekilde belgeleriniz saklanır ve dilediğiniz yerden erişim imkanınız olur.

Dijital dönüşümde E-Arşiv ile hızlı ve daha düşük maliyetli şekilde süreçlerinizi yönetirsiniz. E-Arşiv dönüşümünde CRM Programı ile entegrasyon ve tek platformda tüm süreçlerinize erişim kolaylığı sağlıyoruz. Alış ve satış faturalarınızında aynı platformdan kontrolünü sağlarsınız ve entegrasyon ile faturalarınız otomatik sisteme kaydedilir.