E-Çözümler

 

İşletmenizin fiziksel form işlemlerinden E-Fatura, E-Arşiv, E-İrsaliye, E-Defter ve E-Mutabak gibi dijital dönüşümlerini gerçekleştiriyoruz. Bu dönüşüm çözümlerimiz ile hem yasal olarak hemde iş akışınızın verimliliğini sağlıyoruz. Sağladığımız E-Çözümler ile iş gücünüzde ve zamanda tasarruf sağlayarak maliyet açısından da avantaj sağlıyoruz. Yasal olarak Gelirler İdaresi Başkanlığı standartlarıda geliştirdiğimiz E-Çözümleri iş akışlarını hızlandırmak isteyen her firma kullanabilir.

 

Tüm E-Dönüşüm modüllerimiz Gelirler İdaresi Başkanlığında Entegratörlük lisansına sahip markalar ile yapılmaktadır. Softrix yazılım çözümleri ile E-Devlet hizmetlerinin şirketlere sunduğu tüm modülleri tek çatı altında kullanabilirsiniz.

Şirketinizi dijitalleştirmek istiyor ve bu konuda karar mı veremiyorsunuz? Bizi arayın tüm E-Dönüşüm süreçlerinden sizleri en uygun hali ile yararlandıralım.

 

Faturalarınızın elektronik ortamda hazırlanmasına verilen isim olup, Gelirler İdaresi Başkanlığının belirlediği standartlarda oluşturulur. Oluşturulan bu e-fatura alıcıya ve satıcıya dijital ortamda iletilir.

 

Faturalarınızın Gelirler İdaresi Başkanlığının belirlediği standartlarda elektronik olarak oluşturulması ve saklanmasını sağlayan bir uygulamadır.

 

Yevmiye defterlerinizin Gelirler İdaresi Başkanlığının belirlediği standartlarda elektronik olarak oluşturulması ve saklanmasını sağlayan bir uygulamadır.

 

İrsaliyelerinizin Gelirler İdaresi Başkanlığının belirlediği standartlarda elektronik olarak oluşturulması ve saklanmasını sağlayan bir uygulamadır. Artık kağıda baksı ve arşivleme gibi maliyetlerden tasarruf edebilirsiniz.

 

Muhasebe biriminizin müşteriler ile gerçekleştirdiği finans hareketlerinde ki tutarlılıkları artık hızlı bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Toplu olarak mutabakat ile tüm cari işlemlerini tedarik ve müşterilerinize iletir, online olarak mutabakat yaparsınız.

 

E-Fatura, E-Arşiv, E-İrsaliye, E-Mutabakat gibi dijital işlemlerinizi tek bir çatı yazılım ile oluşturabilirsiniz. Softrix yazılım çözümleri size bu çatı yazılımını diğer modüller ile birlikte sunuyor.

E Fatura Nedir ?

Elektronik olarak harılanmış alış veya satış faturalarına verilen isimdir. Kağıt kullanımı olmayan ve Gelirler İdaresi Başkanlığı sunucuları tarafından alıcı veya satıcıya iletilen formdur. Hukuki olarak faturanın yerine geçen bir belge olduğundan ileriki zamanlarda tüm firmalar için zorunlu hale gelecek bir uygulamadır.

Kimler İçin İdeal ?

E-Fatura uygulamasını dileyen her firma kullanabilir fakat uygulamanın kullanımı ile alakalı GİB ile entegre firmalar ile çalışılma zorunluluğu var. Softrix yazılım çözümleri olarak bir çok GİB entegratörü ile çalışmalarımız mevcuttur. E-çözümler noktasında çalıştığımız entegratörlerin tamamı Sertifikalı olup, konusunda sektör lideridirler. Tüm bu ihtiyaçları CRM modülümüz ile birleştirdik ve kullanıcıların tek ekrandan her şeye erişim imkanı sağladık.