Misyonumuz

 

Softrix yazılım çözümleri olarak; kuruluş misyonumuz firmaların ihtiyaçları doğrultusunda web tabanlı yazılım çözümleri üretmektir. İşletmelerin iş akış süreçlerinin takibi ve kayıt altına alınması noktasında çözüler ürettik. Ürettiğimiz tüm çözümleri her yerden erişim imkanı sağlayan web tabanlı hale getirdik. Mobil cihazların hayatımızdaki yerini düşünerek mobil cihazlardan erişilebilir mimariyi kurguladık. Tüm bu kurgu bir işletmenin müşteriye teması ile başlayan ve satış aşamasına kadar yapılan aktiviteleri ele aldık. Ele aldığımız aktivitelerin kararlı ve hızlı çalışması ön planda tuttuk ve her işlem de müşterilerimize zamandan tasarruf sağlayacak platform geliştirdik.

 

Yola çıkarken CRM, Teklif, Satış, Teknik Servis, Ön Muhasebe ve bağlı diğer modüller ile tek çatı yazılım hedefi üzerinde durduk. Oluşturduğumuz çatı yazılım ile E-Dönüşüm hizmetlerinin ( E-Fatura, E-Arşiv vb. ) tamamını tüm modüllerimiz ile çalışabilecek hale getirdik. Bir firmanın ihtiyaç duyabileceği tüm modüller Softrix yazılım platformunun içerisinde mevcut olup, 3. parti yazılıma entegre web servisleri geliştirdik. İçeriye veya dışarıya güvenli veri paylaşımı için geliştirdiğimiz web servisler sayesinde entegrasyon sürecini kısalttık.

 

15 yıllık sektör tecrübemiz ile güncel teknolojiyi bir araya getiren Softrix modülleri sayesinde işletmenizi dijital dünyaya taşıyoruz.