Ön Muhasebe Programı

 

Şirketinizi artık profesyonel fonksiyonlarla donatılmış ön muhasebe programı ile dünyanın her yerinden bağımsız şekilde yönetebilirsiniz. Tüm veritabanları ile uyumlu bir şekilde tasarlanan programımız IOS ve Android sistematiği içerisinde sorunsuz çalışıyor. Bu nedenle sadeleştirilmiş ve herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir ara yüze sahip firmamıza özel yazılım programımızı mutlaka incelemek isteyeceksiniz. İşlem kargaşasının önüne geçen ve gerçekleştirmiş olduğunuz tüm işlemlerin ayrıntılı raporlarını alabileceğiniz bu gelişmiş bir program. Şirketinize önemli işlevsellik kazandıracak hızlı satış ve organizasyon fonksiyonları ile şirket karlılığına önemli katkı sağlayacak programımız birçok avantajı içerisinde barındırıyor.

Sipariş ekranından ürün veya hizmet seçip hızlıca tek tuş ile satışa çevirebilirsiniz. Satışın faturalanması da aynı ekran üzerinden gerçekleşir ve size zaman kazandırır.

Alış veya satış faturalarının belge halinde saklanması ve hızlıca erişilmesini kolaylaştırıyoruz. Satış ekranında satışın fatura görüntüsüne ulaşılabildiği gibi bu işlem alış faturasında da aynıdır.

Satışlarınız ile oluşan carinin borçlandırma veya borçlanma tarafında gelişmiş özlelikler barındırıyoruz. Oluşan cariye ödeme vadesi belirtip, vadesi yaklaştığında bildirimler alırsınız.

Tahsilat veya Ödeme de kullandığınız Çek/Senet gibi kıymetli evrakların sisteme kaydedilip, vade tarihlerinde bildirimler ile hatırlamanıza olanak sağlıyoruz.

Banka ve Kasa Takibi Programın Diğer Üstün Özellikleri

Her yönüyle de hızlı ve verimli programın bir başka önemli özelliği de banka ve kasa takibi yapılabilmesine olanak sağlamasıdır. Veri akışını anlık şekilde kontrol altında tutmanızı sağlayan firmamıza özel ön muhasebe programı modern yazılımın iyi bir örneğidir. küçük, orta ve büyük boy işletmelerin tamamına hitap eden program ile;

  1. Program içerisinde birbirinden bağımsız kategoriler oluşturabilirsiniz
  2. İsterseniz şubeler açarak her bir şubenin detaylı raporlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca her şube için kullanıcı ve yetkilendirme tanımlaması yaparak şirketin diğer unsurları tarafından programın kullanılabilmesine olanak sağlayabilirsiniz
  3. Bütün ticari faaliyetlerinizi anlık şekilde analiz edebilir ve raporlayabilirsiniz
  4. Ürün stok yönetiminde size sınırsız avantajlar sağlar
  5. Müşterilerinize ve tedarikçi firmalara ait alacak verecek takibi
  6. Satışlara yönelik barkod desteği ve satış işlemlerinizi istediğiniz zaman izleyebilirsiniz
  7. Son derece hızlı ve kolay şekilde e-fatura, gelir gider takibi, e-ticaret yönetimine özel entegrasyonlar ve e-tahsilat gibi pek çok faaliyeti program içerisinde bir arada sürdürebilirsiniz
  8. Program, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM içerisine Entegre edilebilmektedir)
  9. Elde edilen kazanç, ödemeler ve tarihsel kronoloji ile gelecekte gerçekleştirilecek tüm nakit akışı süreçleriniz tek bir program içerisinde çalışabiliyor
  10. Cari hesap takibinizde tam bir kontrol söz konusudur

Mobil Ön Muhasebe İle Her Yerden Erişim

Belki de programın en çarpıcı fonksiyonunu mobil ön muhasebe bölümünü oluşturuyor. Akıllı cihazlar ve diğer mobil cihazlardan rahatlıkla takibini sürdüreceğiniz ön muhasebe programı firma tarafından tüm yetkilendirilmiş personelin tamamına erişim izni veriyor. Ayrıca program içerisinde yer alan bütün modüller mobil cihazlardan rahatlıkla görüntüleniyor ve yapılması gereken tüm işlemleri tıpkı masaüstü bilgisayar kolaylığı ile gerçekleştirebiliyorsunuz. Firmamızın özel yazılımı ön muhasebe programı ile ilgili sormak veya bilmek istediklerinizi web sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden aktarabilirsiniz.