Stok Takip Programı

 

Stok takip programı ile deponuzda var olan ürünler ile alakalı adet bilgisi ve depo da kalma sürelerini takip edebilirsiniz. Ürünün deponuza giriş tarihi ile çıkış tarihi ile arasında depoda kalma sürelerini de analiz edebilirsiniz. Depolama da bir maliyet olduğundan bir üründe depolama süresi belirleyip, depolama süresi dolan ürünler için bilgilendirmeler alabilirsiniz. Birden fazla depo tanımlayabilir ve tanımlı depolarınızda ki hareketleri ayrı olarak raporlayabilirsiniz. Depolarınız arası transferler yapabilir, yapılan transferler ile stoklarınızı birleştirebilirsiniz. Depo bazlı stok bilgisinin görünebileceği gibi toplu olarak tüm depo stoklarını da görebilirsiniz. CRM Programı ile entegre çalışan stok takip programımızda teklif aşamasında ürün stok durumu da görülebilir. Ürünler için rezerve oluşturabilir, oluşturulan rezerve durumu için bitiş tarihi belirleyebilirsiniz. Belirlenen tarihe kadar ürün satışa açık durumunu dilerseniz satışa kapalı durumuna çevirebilirsiniz. Barkod okuyucu veya mobil cihaz üzerinden stoğa giriş işlemleri ile stoktan çıkış işlemleri yapılabilir mimariye sahibiz.

Stok Takip Programı Avantajları

Tüm bu aktiviteleri anlık olarak takip edebileceğiniz web tabanlı çözümler üretiyoruz. Softrix olarak müşterilerin stok durumlarında özel isteklere de yer verebiliyor olmamız tercih edilme sebeplerimizdendir. Kurumsal çizginin dışına çıkmadan firmalara özel stok yönetim geliştirmeleri ücretsiz olarak sunuyoruz.

 

Online olarak tek bir uygulama üzerinden tüm envanterinizi yönetir, CRM, Satış ve Satınalma modülleri ile entegredir. Mobil cihazlar ile kullanımı, sevkiyat planlaması, raf ömrü belirleme gibi tanımlamalar ile iş akışınızı hızlandırır. Her yerden erişim kolaylığı, 7/24 bulut tabanlı mimarisi ile güvenilir sistem bütünlüğüne sahiptir. Yetkilendirmeler ile işlem yetkilerini kısıtlar, ilgili işlemler de yetkisi bulunan kişilerce işlem yapabilme avantajını sunar. Aktivite bildirimleri ile işlem sırasında bildirim almak istediğiniz anı belirler ve o aşamada bilgilendirmeler yapar. Tüm depo stok hareketlerini kaydeder ve geçmişe dönük raporlar.