Hakkımızda

 

Softrix yazılım olarak hakkımızda; 15 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile gelişen teknolojiyi yakından takip eden bir firmayız. Müşterilerimize en güncel yazılım teknolojilerini web tabanlı çözümler üretmekteyiz. Her sektöre uygun satış ve satış sonrası destek alanında geliştirdiğimiz modüllerimiz ile iş akışlarını kayıt altına alıyoruz. Müşterileriniz ile oluşturduğunuz ilk temas ile faturalandırma aşamalarını tek yazılım üzerinden sağlayacak çözümler geliştiriyoruz. Masa üstü programlardan web tabanlı çözümlere geçişte etkin bir rol üstlendik ve teknolojiye ayak uydurarak ilerliyoruz. Geride kalmış teknolojilerin kullanıcılara olumsuz etki ettiği yönlerini analiz edip, kullanıcı dostu arayüzler geliştirdik. Üstelik tüm bu geliştirmelerde kullanıcılarımızdan tam puan aldık.

 

Konusunda deneyimli yazılım ekibimiz ile tüm süreçleri güncel teknoloji kullanarak sürekli güncelliyoruz. Üstelik softrix de güncellemeler tamamen ücretsizdir ve kullanım süresi boyunca güncelleme bedeli alınmaz. Rakip analizlerimizi iyi yaptık ve kullanıcıların beklentilerini tam karşılayacak sade ve kullanışlı bir arayüz geliştirdik. Kullanıcıların kendi ekranlarını tasarlayabilecekleri modüler bir arayüz geliştirdik. Büyüme yolunda olan tüm firmaların yazılım ihtiyaçlarını karşılayabilecek modüller geliştirdik.

 

Neden Softrix ?

CRM modülümüz ile müşteri etkileşimlerini kayıt altına alıp, müşteri ve personel bazlı rapor alabileceğiniz gelişmiş bir modüldür. Teklif modülü ile zengin içerikli teklifler oluşturup, geçmişte verilen teklifler ile kıyas yapabilecek bir algoritma geliştirdik. Teknik servis modülü ile müşterilerinizden gelen arızalı ürünlerin takibini yapabilirsiniz. Ayrıca teknik ekibinize montaj veya servis planlaması yapabilirsiniz. Ön Muhasebe modülümüz ile alı faturalarınızı, satış faturalarınızı, cari hareketleri, ödemelerinizi ve tahsilatlarınızı takip edebilirsiniz. Her aşamanın kayıt altına alınabildiği ve E-fatura entegrasyonu gibi ilişkilendirilebilen web servis hizmetlerimiz ile tek bir yazılım dan şirketinizi yönetin.

 

Softrix te Daha Neler Var ?

Tedarikçileriniz ile XML veya web servis entegrasyonlarına uygun bir alt yapı hizmeti sunuyoruz. Dilerseniz bayileriniz ile B2b veya B2c ekranlarından cari bilgileri, sipariş veya tahsilat süreçlerini paylaşabilirsiniz. Tekbir yazılım ile şirketinizin bütün süreçlerini kayıt altına alıp, yönetebileceğiniz çözümlerimiz ile şirketinizi birlikte kurumsallaştıralım. İşlem yetkileri, işlem onayları ve departmana bağlı personellerin ilgili modüllere erişimini sağlayın. Gelecekte karşımıza çıkabilecek tüm yenilikler, teknolojik gereksinimleri ve ihtiyaçları her daim ücretsiz sunacağımızı taahhüt ediyoruz. Hakkımızda bilmek istediğiniz tüm detaylar için lütfen iletişime geçin.